Od pierwszego dnia prac nad tworzeniem naszych kabli chcieliśmy tak naprawdę stworzyć model, który obecnie nazywa się Ultra Black II. Przekazując naszemu brytyjskiemu dystrybutorowi prototyp nowego kabla, który z wyglądu bardziej przypominał wąż strażacki niż topowe osiągnięcie w zakresie brzmienia, powiedzieliśmy czego można się po nim spodziewać.

Panowie rzucili niezbyt chętnym okiem na nasz nowy, gruby, sztywny i, bądźmy szczerzy, brzydki eksperyment. "No dobrze, spróbujemy, zaprezentujemy go także kilku dealerom i przekażemy Wam nasze opinie". Jeszcze tego samego dnia zadzwonił telefon. Był to nasz, wcześniej sceptyczny dystrybutor, Kog Audio. "Co tam, do licha, w środku siedzi? Nigdy dotąd nie słyszeliśmy tak dobrego kabla!".

Po tym doświadczeniu nasz dystrybutor nie miał już wyjścia i musiał uwierzyć nam na słowo, gdy stwierdziliśmy, że wersja produkcyjna tego kabla będzie dużo cieńsza, bardziej giętka i - w porównaniu do prototypu - będzie wyglądać o niebo lepiej. Po czym złożył zamówienie na sporą ilość bez zobaczenia i posłuchania wersji produkcyjnej, bo jak sam stwierdził, "jeśli będzie choć w połowie tak dobra jak prototyp, to i tak rzuci wielu klientów na kolana". Naszym zdaniem wersja produkcyjna brzmi jeszcze lepiej niż wspomniany prototyp.

"Tellurium Q Ultra Black może być postrzegany jako jeden z najlepszych kabli głośnikowych. Nie jest tani, ale pod względem stosunku jakość/cena przewyższa produkty wielu droższych marek."

Hi-Fi World

ULTRA BLACK II RCA CABLE

Interkonekt analogowy RCA

Znajdź dealera

ULTRA BLACK II RCA CABLE


ULTRA BLACK II XLR CABLE

Interkonekt analogowy XLR

Znajdź dealera

ULTRA BLACK II XLR CABLE


ULTRA BLACK II SPEAKER CABLE

Kabel głośnikowy

Znajdź dealera

ULTRA BLACK II SPEAKER CABLE


ULTRA BLACK II JUMPERS

Zworki do kolumn głośnikowych

Znajdź dealera

ULTRA BLACK II JUMPERS

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej na temat danych osobowych, zapoznając się z naszą polityką prywatności.