Często zadawane jest pytanie o Tellurium Q, co robimy, aby nasze kable działały tak dobrze? Prosta i niezadowalająca odpowiedź jest taka, że ​​robimy razem wiele małych rzeczy, które stają się bardzo ważne z punktu widzenia końcowego wykonania. Ludzie wychodzą z założenia, że ​​aby uzyskać najlepsze brzmienie, trzeba użyć najszybszego przewodnika - trzeba użyć czystego srebra czegoś jeszcze lepszego. Co jest również jednym z powodów bezcelowego pogoni za dziewiątkami, do czystości 99,9999999%, jakby to było najważniejsze...

O dziwo, aby uzyskać bardziej naturalny dźwięk, nie chodzi tylko o zwykłe przewodzenie. To jest powód, dla którego każdy przewodnik od dowolnego producenta kabli na tej planecie będzie działał jak filtr elektroniczny i przez to różne częstotliwości względem siebie są przesuwane wraz z każdym przechodzącym materiałem, a także wpływają na nie izolatory, geometrie, ekranowanie itp. Ciekawostką jest to, że materiały mają różny wpływ na zakresy częstotliwości. To naprawdę dobrze dostrojony balans. To model, którego używamy, sposób myślenia o rozwoju kabli. W laboratoriach Bella w 1930 roku odkryto, że przejściowe zniekształcenia fazowe wpływają na naturalność głosów. Oczywiście jest wiele rzeczy, które składają się na to, że kable Statement zdobywają tak wiele nagród i pierwszych miejsc. Ale ta naturalność jest jednym z głównych czynników, których słuchamy w gotowym do produkcji kablu.

Ten proces testowania jest bardziej iteracyjny niż ludzie mogą sobie wyobrazić. Nawet do lutowia, którego używamy. W żadnym wypadku nie jest to standard dla przemysłu audio i próbowaliśmy wielu miksów i różnych procentowych zawartości srebra w lutowiu, ale pod koniec naszych testów i rozwoju stwierdziliśmy, że mamy lut bez żadnego srebra (również bez ołowiu). Złącza mogą wyglądać stosunkowo zwyczajnie, ale mają wiele warstw poszycia i nie zawsze są to materiały, których można by się spodziewać. Jest jeszcze więcej szczegółów i precyzji w samym procesie galwanizacji, ponieważ określamy grubość poszycia i to, co ma być w kąpieli galwanicznej, a co nie. To tylko kilka drobnych szczegółów, które składają się tylko na małą część jednego kabla. W przypadku pozostałych produktów szczegółowość, precyzja i staranność są takie same. Każdy mały krok wymaga kontrolowanego słuchania i testowania innych opcji, co jest niezwykle czasochłonne, ale miejmy nadzieję, że wyniki mówią same za siebie.

Z tego, czego się nauczyliśmy, zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku lat, byliśmy w stanie skonstruować kable Statement. Stanowią one oświadczenie Tellurium Q dotyczące wydajności, która naszym zdaniem jest obecnie możliwa. Mamy nadzieję, że dzięki kablom Statement będziesz bardziej zadowolony ze swojego systemu hi-fi.

"Mógłbym zachwycać się tym niezwykłym kablem, ale zdaję sobie sprawę, że przy tej cenie mi nie uwierzysz. Jedyny sposób, aby to odkryć, to posłuchać samemu. Ale strzeż się - kiedy usłyszysz to, co Tellurium Q jest w stanie zrobić, nie zapomnisz tego doświadczenia. Zostałeś ostrzeżony!"

Hi-Fi+

STATEMENT RCA CABLE

Interkonekt analogowy RCA

Znajdź dealera

STATEMENT RCA CABLE


STATEMENT XLR CABLE

Interkonekt analogowy XLR

Znajdź dealera

STATEMENT XLR CABLE


STATEMENT PHONO CABLE

Interkonekt gramofonowy

Znajdź dealera

STATEMENT PHONO CABLE


STATEMENT SPEAKER CABLE

Kabel głośnikowy

Znajdź dealera

STATEMENT SPEAKER CABLE


STATEMENT JUMPERS

Zworki do kolumn głośnikowych

Znajdź dealera

STATEMENT JUMPERS


STATEMENT POWER CABLE

Kabel zasilający

Znajdź dealera

STATEMENT POWER CABLE