Przewody z serii Silver zostały zaprojektowane dla tych, którzy kochają szczegóły. W przypadku modeli Ultra Silver górny skraj pasma jest niezwykle szczegółowy, bez żadnej szorstkości. Podczas gdy kable Black (Black, Ultra Black i Black Diamond) można sklasyfikować jako naturalne, w kablach z serii Silver usłyszymy więcej przestrzeni i detali, z poszerzoną górą pasma. Z tego powodu ogólna wydajność serii Silver wykracza poza możliwości kabli z serii Black. W serii Silver znajdziemy zaledwie cztery modele kabli - głośnikowy, zworki, interkonekt USB i przewód zasilający.

Pod względem sonicznym są to przewody całkowicie neutralne, działające jako szeroko otwarty kanał energetyczny, żywe i dynamiczne, z fenomenalną rozdzielczością, przezroczystością i naturalnymi kolorami. A wszystko to przy niezwykle analogowym i spójnym brzmieniu, od wyjątkowego rozciągnięcia góry do dołu z drobnymi szczegółami i oddzielnymi nutami basowymi. Kable z tej serii znakomicie czują się w nagraniach akustycznych.

"Chociaż kabel ten jest dość drogi, wydaje się, że jest w stanie uzasadnić swoją cenę jakością dźwięku. Oba tropy dobrze się zgrały, ale Silver był w tej dziedzinie wzorowy i wpływ, jaki może to mieć na postrzeganą chęć grania sprawia, że warto go posłuchać."

Hi-Fi World

SILVER II SPEAKER CABLE

Kabel głośnikowy

Znajdź dealera

SILVER II SPEAKER CABLE


SILVER II JUMPERS

Zworki do kolumn głośnikowych

Znajdź dealera

SILVER II JUMPERS


SILVER USB CABLE

Interkonekt cyfrowy USB

Znajdź dealera

SILVER USB CABLE


SILVER POWER CABLE

Kabel zasilający

Znajdź dealera

SILVER POWER CABLE