Przewody z serii Silver zostały zaprojektowane dla tych, którzy kochają szczegóły. W przypadku modeli Ultra Silver górny skraj pasma jest niezwykle szczegółowy, bez żadnej szorstkości. Podczas gdy kable Black (Black, Ultra Black i Black Diamond) można sklasyfikować jako naturalne, w kablach z serii Silver usłyszymy więcej przestrzeni i detali, z poszerzoną górą pasma. Z tego powodu ogólna wydajność serii Silver wykracza poza możliwości kabli z serii Black. W serii Silver znajdziemy zaledwie cztery modele kabli - głośnikowy, zworki, interkonekt USB i przewód zasilający.

Pod względem sonicznym są to przewody całkowicie neutralne, działające jako szeroko otwarty kanał energetyczny, żywe i dynamiczne, z fenomenalną rozdzielczością, przezroczystością i naturalnymi kolorami. A wszystko to przy niezwykle analogowym i spójnym brzmieniu, od wyjątkowego rozciągnięcia góry do dołu z drobnymi szczegółami i oddzielnymi nutami basowymi. Kable z tej serii znakomicie czują się w nagraniach akustycznych.

"Chociaż kabel ten jest dość drogi, wydaje się, że jest w stanie uzasadnić swoją cenę jakością dźwięku. Oba tropy dobrze się zgrały, ale Silver był w tej dziedzinie wzorowy i wpływ, jaki może to mieć na postrzeganą chęć grania sprawia, że warto go posłuchać."

Hi-Fi World

SILVER II SPEAKER CABLE

Kabel głośnikowy
2500 zł/2 x 2,5 m

Znajdź dealera

SILVER II SPEAKER CABLE


SILVER II JUMPERS

Zworki do kolumn głośnikowych
580 zł/4 x 30 cm

Znajdź dealera

SILVER II JUMPERS


SILVER USB CABLE

Interkonekt cyfrowy USB
1999 zł/1 m

Znajdź dealera

SILVER USB CABLE


SILVER POWER CABLE

Kabel zasilający
5790 zł/1,5 m

Znajdź dealera

SILVER POWER CABLE