Żadnych przypadkowych wyborów. Tylko wyjątkowe produkty, za którymi stoją wyjątkowi ludzie.

O mnie

ZDJĘCIE: M. DĄBROWSKA

Jestem gitarzystą. Wszystko w moim życiu związane jest z muzyka. Od zawsze. Video, Rezerwat, Kasia Kowalska, Ingrid, September, Gienek Loska - między innymi z tymi zespołami i artystami krzyżowały się moje ścieżki. Setki koncertów, dziesiątki festiwali, satysfakcja z branżowych wyróżnień i nagród, miesiące spędzone w studio to dla mnie spełnienie dziecięcych marzeń.

 

Koncert z zespołem Video

Zdjęcie: B. Siwek

To także moje miejsce pracy

Zdjęcie: W. Chuck

Na scenie bez grawitacji

Zdjęcie: G. Greg


Wieloletnie doświadczenie, zarówno sceniczne jak i studyjne, obudziło we mnie zainteresowanie technologią audio. Mikrofony, kable, głośniki, stoły mikserskie, aparatura studyjna i estradowa i w końcu crème de la crème - najwyższej jakości sprzęt hi-fi.

 

Wrocławski Audiofil

Zdjęcie: M. Karasińska

Audio Video Show w Warszawie

Zdjęcie: T. Karasiński

Prezentacja kabli Tellurium Q

Zdjęcie: M. Karasińska


Kilkunastoletnia pasja była przyczyną. Skutkiem i naturalnym kolejnym krokiem było założenie firmy. Moim celem jest wyszukiwanie i reprezentowanie na polskim rynku firm, które imponują mi jakością, innowacyjnością, etosem pracy i wzornictwem. Żadnych przypadkowych wyborów. Tylko wyjątkowe produkty, za którymi stoją wyjątkowi ludzie. Taka jest i będzie oferta Szymański Audio.

 

Bartłomiej Szymański

Bartłomiej Szymański   |   Właściciel

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej na temat danych osobowych, zapoznając się z naszą polityką prywatności.