Opierając się na mocnych stronach nagrodzonego kabla Blue i idąc znacznie dalej, model Ultra Blue został opracowany z myślą o kinie domowym, niestandardowej instalacji i dobrej wydajności hi-fi. Jeśli lubisz pełny, bogaty, czysty dźwięk, musisz posłuchać swojego systemu spiętego przewodami Ultra Blue.

Seria Ultra Blue to trzy, a właściwie dwa przewody - głośnikowy (konfekcjonowany również w krótkich odcinkach jako zworki) oraz zasilający. Pod względem wydajności kabel głośnikowy Ultra Blue plasuje się pomiędzy zdobywcą nagrody na poziomie podstawowym - Blue - a wielokrotnie nagradzanym kablem Black. Zworki Ultra Blue są przeznaczone do współpracy z tym samym modelem kabli głośnikowych, także z przewodami z serii Blue Mają one zastępować zworki dostarczane przez producentów kolumn z modelami wyposażonymi w dwie pary terminali głośnikowych.

Kabel zasilający Tellurium Q Ultra Blue II wygląda prawie tak samo, jak produkowany dotychczas Ultra Blue z wyjątkiem "II" oznaczającego kabel nowej generacji. Podłącz nowy Ultra Blue II po starej wersji, a w ciągu kilku sekund usłyszysz, dlaczego ulepszyliśmy ten kabel. Dźwięk jest pełniejszy, bardziej organiczny i lepiej zbalansowany w całym paśmie. Poziom detaliczności jest nadal taki sam, ale wszystko inne osiągnęło wyższy poziom wydajności.

"Ultra Blue dodaje subtelności, niuansów i dużej głębi w stosunku do modelu Blue, chociaż nie ma przejrzystości znacznie droższej serii Black. To świetny kabel, który zdobędzie wielu przyjaciół."

Hi-Fi Choice

ULTRA BLUE SPEAKER CABLE

Kabel głośnikowy
841 zł/2 x 2,5 m

Znajdź dealera

ULTRA BLUE SPEAKER CABLE


ULTRA BLUE JUMPERS

Zworki do kolumn głośnikowych
350 zł/4 x 30 cm

Znajdź dealera

ULTRA BLUE JUMPERS


ULTRA BLUE II POWER CABLE

Kabel zasilający
2099 zł/1,5 m

Znajdź dealera

ULTRA BLUE II POWER CABLE